EnglishFrenchGermanPolish

EVA SUP

ZESTAWY NAPRAWCZE SUP

W ostatnich latach rynek sportów wodnych szturmem zdobyły deski SUP. Deski te idealnie sprawdzają się w różnych akwenach wodnych.  Jednak warto pamiętać, że wcześniej czy później taka deska może wymagać napraw. Dzięki naszym zestawom naprawczym żadna dziura w desce nie będzie problemem.

Bezpieczne surfowanie

Odpowiednie załatanie dziur w deskach SUP ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego zestawu naprawczego. Pianka EVA, z której wykonane są oferowane przez nas łaty sprawia, że deska odzyskuje swoje właściwości użytkowe.

Łatwy i prosty montaż

Zestawy naprawcze do desek SUP są niezwykle proste i szybkie w montażu. Wystarczy odpowiednio osuszyć deskę oraz zdjąć warstwę zabezpieczającą z łatki. Następnie wystarczy dopasować łatę do dziury i nakleić ją.

Wytrzymały klej

Oferowane przez nas zestawy naprawcze są odporne na działanie wody. Pianka EVA nie absorbuje wody, dodatkowo zwiększając przyczepność stopy do podłoża deski. Z uwagi na to, że pianka EVA jest bardzo elastyczna i posiada pamięć kształtów, deska będzie mogła być chowana do pokrowca bez obawy o ponowne rozklejenie się.

Zalety naszych zestawów naprawczych desek SUP:

- przystępna cena,

- łatwy montaż,

- różne warianty kolorystyczne,

- bezpieczeństwo podczas składania i rozkładania deski,

- łatwy montaż,

- odporność na działanie wody.

 

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych zestawów naprawczych zapraszamy do kontaktu.