EnglishFrenchGermanPolish

PODUSZKI BBL

Brazylijski lifting pośladków to zabieg cieszący się coraz większym uznaniem kobiet na całym świecie. Zabieg znakomicie podnosi pośladki i powiększa je. Warto jednak pamiętać, że po takim zabiegu należy odpowiednio dbać o swoje pośladki. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele poduszek BBL idealnie sprawdzających się w okresie rekonwalescencji.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Oferowane przez nas poduszki BBL wykonane są z wysokiej jakości materiału EVA. Cechuje się on dużą wytrzymałością na odkształcenia. To niezwykle ważne w procesie rekonwalescencji po zabiegu liftingu pośladków.

Nasze poduszki BBL zapewniają stabilną pozycję podczas siedzenia, zmniejszając jednocześnie nacisk na kość ogonową. Taka redukcja nacisku jest szczególnie istotna w pierwszych dniach po zabiegu.

Uniwersalne zastosowanie

Poduszka BBL idealnie sprawdza się nie tylko w domowym użytku. Dzięki wysokiej jakości wykonania może być ona wykorzystywana zarówno na krześle domowym, jak i na fotelu samochodowym. Dzięki czemu podróżowanie nie będzie sprawiało już dyskomfortu. Dodatkowo niewielki rozmiar sprawia, że poduszkę bez problemu można zabierać ze sobą choćby do restauracji.

Wygoda użytkowania

Nasze poduszki BBL wykonane są z pianki EVA. Materiał ten posiada pamięć kształtu, dzięki czemu nie odkształci się pod wpływem użytkowania.

Materiał, jakim obszyte są poduszki jest bardzo przyjemny dla skóry. Dodatkowo zamek błyskawiczny umożliwia szybkie zdjęcie pokrowca i wypranie go. Dzięki temu poduszka zawsze będzie czysta.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo poduszki BBL w trzech różnych twardościach. Oznacza to, że każdy dopasuje odpowiednią poduszkę dla siebie. Wybór odpowiedniej twardości poduszki BBL jest niezwykle ważny, ponieważ po zabiegu pośladki są bardzo wrażliwe na ucisk.

 

Zalety poduszek BBL:

- zabezpieczenie pośladków po zabiegu,

- zapewnienie stabilności podczas siedzenia,

- brak ryzyka odkształcenia poduszki,

- trzy poziomy twardości poduszek,

- pokrowiec posiadający możliwość czyszczenia,

- stylowe obszycie,

- możliwość zabierania poduszki w każde miejsce.

 

W celu zapoznania się z dokładną ofertą zapraszamy do kontaktu.